Doradztwo Finansowe

Doradcy Finansowi WarszawaSą Państwo właścicielami firmy? W takim razie z pewnością wiecie jakie dylematy spotykają przedsiębiorców. Dotyczą one szczególnie finansowania firmy i jej rozwoju. Nasze biuro świadczy usługi z zakresu doradztwa finansowego. Przeprowadzamy analizy, które pomagają w podejmowaniu decyzji i sprawiają, że sytuacja firmy staje się bardziej czytelna i wyrazista.
Swoją pomoc oferujemy także podczas zakładania przedsiębiorstwa. Wówczas głównym problemem, z którym przychodzą do nas klienci są niewystarczające środki na rozwinięcie firmy. Po rozmowach i zapoznaniu się z biznesplanem pomagamy wybrać odpowiednią drogę finansowania. Wspólnie możemy zadecydować czy lepszym rozwiązaniem będzie kredyt, czy może uda się pozyskać bezzwrotne fundusze z Unii Europejskiej lub Urzędu Pracy.
Jeśli nie ma rozwiązania nie ma też problemu – taką zasadę wyznajemy i zgodnie z nią zawsze staramy się szukać najlepszych wyjść z każdej sytuacji. Czasem wystarczy rozmowa, w innej sytuacji należy wykonać bardziej szczegółową analizę. Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami i przedstawienia nam swojego problemu.
Działamy, by pomagać. Rozwiązanie problemu i radość klienta to największa satysfakcja jaka może nas spotkać.