Dotacje Unijne

Dotacje UnijneChcesz założyć własny biznes? W takim razie z pewnością potrzebujesz środków, które pozwolą Ci wystartować oraz rozwinąć swoją działalność.
Wiele osób decyduje się na wzięcie kredytu. Jednak istnieją inne, o wiele bardziej opłacalne możliwości finansowania. Należą do nich dotacje z Unii Europejskiej lub Urzędu Pracy. Pozyskanie bezzwrotnych funduszy z któregoś z wymienionych źródeł wiąże się z wieloma formalnościami. My pomożemy się z nimi zmierzyć. Pierwszym krokiem jest ułożenie biznesplanu, w którym uwzględniona będzie ścieżka rozwoju przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści ocenią czy Twój pomysł ma szansę odnieść sukces. Jeżeli uznamy, że nie jest on odpowiedni z pewnością pomożemy go skorygować. Kiedy już uda nam się ułożyć plan działania firmy zastanowimy się jaki program finansowania będzie najlepszy. Dobierzemy go w zależności od zapotrzebowania finansowego i rodzaju firmy. Ostatnim krokiem będzie zebranie wszystkich niezbędnych dokumentów i złożenie odpowiedniego wniosku.
Pieniądze z zewnętrznych źródeł takich jak Unia Europejska lub Urząd Pracy mogą posłużyć nie tylko do założenia nowej firmy, ale także ulepszenia już istniejącej. W pozyskaniu takich funduszy również pomożemy.