Płace i Kadry

Kadry i PłaceNasze biuro od lat świadczy kompleksowe usługi z zakresu księgowości. Oprócz opieki nad finansami firmy przejmujemy również pieczę nad pracownikami przedsiębiorstwa. Dzięki naszym działaniom pracodawcy nie muszą martwić się o sprawy kadrowe i interesy pracowników.
Prowadzimy niezbędne raporty uwzględniające czas pracy i wydajność poszczególnych pracowników, dzięki czemu prostsze jest przyznawanie podwyżek czy premii uznaniowych. Zajmujemy się również ustaleniem wysokości wynagrodzeń i ich wypłatą. Ponadto opłacamy wszystkie niezbędne składki, podatki i ubezpieczenia. Zajmujemy się także odprawami oraz  odszkodowaniami. Pracownicy naszego biura doskonale znają przepisy, co pozwala im na reprezentowanie klientów przed organami skarbowymi i załatwianie różnorodnych spraw podatkowych. Możemy również sporządzać umowy cywilno – prawne lub umowy o pracę oraz regulaminy miejsc pracy.
Nasze biuro posiada bazy z danymi pracowników. Zapewniamy, że mogą nam Państwo zaufać, a znajdujące się tam informacje są poufne i całkowicie bezpieczne. Oferujemy kompleksową księgowość dla różnego rodzaju i wielkości przedsiębiorstw. Znamy rynek i przepisy oraz wiemy jak dbać o interesy powierzonych nam firm.